2000px Map marker white ul. Zwycięska 32A/1A, 53-033 Wrocław     512px Phone white+48 797 995 002   512px Envelope white kontakt@kardiomed-wroclaw.pl

O NAS

KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o. jest placówką medyczną świadczącą usługi specjalistycznej opieki medycznej w zakreie kardiologii płodowej i kardiologii dla dorosłych. Swoją działalność rozpoczął w listopadzie 2013 roku.
Od początku postawiliśmy na wysoką jakość sprzętu medycznego wykorzystywanego do diagnostyki oraz na wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. Ośrodek prowadzi także współpracę z wiodącymi ośrodkami medycznymi w zakresie badań klinicznych nad innowacyjnymi lekami i sposobami leczenia. Lekarze świadczący usługi medyczne to specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych/ kardiologii oraz ginekologii.


W chwili obecnej wykonujemy diagnostykę w zakresie:
- echokardiografii dorosłych
- echokardiografii dzieci
- ultrasonografii
- holter EKG
- holter ciśnieniowy
- elektrokardiograficzna próba wysiłkowa


W ośrodku działa także punkt pobrań, współpracujący na co dzień z Laboratorium Diagnostycznym DIAGNOSTYKA, pozwalający na pobranie materiału w celu wykonania pełnego spektrum badań diagnostycznych. KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o. świadczy usługi komercyjne, jak również realizuje świadczenia w zakresie zawartego z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia kontraktu na badania Echokardiografii Płodowej. Pełna informacja, dla kogo przeznaczony jest program, jak można się do niego dostać i czemu służą badania echokardiograficzne płodu można przeczytać w zakładce DLA PACJENTA.

NASI PARTNERZY

perfekcyjneStrony.png

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

             

logo kardiomed

Custom CSS